دبستان دخترانه واحد 1 - مشهد
امروز    ساعت:
ویژه ها
تبریک تولد
    عضویت در کانال پیام رسان سروش
    نظر سنجی
    میزان کیفیت محتوا و به روز رسانی کدام قسمت سایت، بیشتر مورد رضایت شما قرار گرفته است ؟

    اخبار

    مقالات و نشریات

    گزارشات

    سمعی و بصری

    دانش پژوهان برتر

    مسابقات جام فجر- رشته دوومیدانی اسفند 96

    مسابقات جام فجر- رشته بسکتبال اسفند 96

    مسابقات قرآن ناحیه شش- اسفند 96

    نمایندگان شرکت در هفتمین دوره مسابقات آزمایشگاهی موسسه- بهمن ماه

    برترین های آزمون مرآت پایه سوم- بهمن ماه96

    برترین های آزمون ادواری قرآن - بهمن ماه 96

    برگزیدگان مسابقات آزمایشگاهی آزمون کتبی-دی ماه96

    اسامی رتبه های برتر آزمون بنیه علمی موسسه(پایه پنجم)- دی ماه96

    اسامی رتبه های برتر آزمون بنیه علمی موسسه(پایه چهارم)- دی ماه96

    اسامی منتخبین مسابقات احکام- دی ماه 96

    منتخبین مرحله اول مسابقات کتابخوانی ناحیه 6- دی ماه96

    منتخبین دوازدهمین یادواره کودک و محرم- دی ماه 96

    اعضا تیم فوتسال استان خراسان رضوی- دی ماه

    مدال آوران مسابقات فوتسال ناحیه شش- دی ماه

    برترین های آزمون بنیه علمی پایه دوم - دی ماه

    برترین های آزمون بنیه علمی پایه سوم- دی ماه

    برترین های سومین آزمون ادواری قرآن- دی ماه96

    برترین های آزمون مبتکران - آذر ماه 96

    برترین های آزمون مرآت - آذر ماه96

    برترین های دومین آزمون ادواری قرآن - آبان ماه 96

    برترین های حجاب آبان ماه (96-97)

    برترین های اولین آزمون ادواری قرآن - آبان ماه 96

    آزمون آغازین موسسه پایه سوم - مهر ماه

    آزمون آغازین موسسه پایه پنجم- مهر ماه

    آزمون آغازین موسسه پایه ششم - مهر ماه

    برترین های حجاب مهر ماه (96-97)

    منتخب مسابقات دست نوشته های طلایی - 8 خرداد

    منتخبین آخرین آزمون مرآت - پایه چهارم - 27 اردیبهشت

    منتخبین آخرین آزمون مرآت - پایه پنجم - 27 اردیبهشت

    منتخبین ششمین دوره مسابقات آزمایشگاهی علوم - 14 اردیبهشت

    برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری ناحیه 6 - 11 اردیبهشت

    منتخبین آخرین آزمون مبتکران پایه ششم - 7 اردیبهشت

    منتخبین مسابقات فرهنگی هنری ناحیه 6 - 31 فروردین

    منتخبین مسابقات دست نوشته های طلایی در سطح آموزشگاه - 30 فروردین

    منتخبین مسابقات قرآن ناحیه 6 - 30 فروردین

    منتخب دومین مرحله آزمون پیشرفت تحصیلی استانی - 30 فروردین

    منتخبین آزمون ریاضی عملکردی خیام - 30 فروردین

    منتخبین چهارمین آزمون مرآت - پایه چهارم - 19 اسفند

    منتخبین چهارمین آزمون مرآت - پایه پنجم - 16 اسفند

    منتخبین پنجمین آزمون مبتکران پایه ششم - 16 اسفند

    برترین های پروژه جابربن حیان در سطح آموزشگاه - 14 اسفند

    منتخبین ششمین دوره مسابقات قرآن پرتو نور - 9 اسفند

    برترین های مسابقه عکس حضور در راهپیمایی 22 بهمن - 27 بهمن

    مقام آوران مسابقات دو و میدانی جام فجر - 20 بهمن

    منتخبین چهارمین آزمون مبتکران پایه ششم - 18 بهمن

    منتخبین مسابقات آزمایشگاهی علوم در سطح آموزشگاه - 11 بهمن

    برترین های پایه ششم - جشن ستارگان - 4 بهمن

    برترین های پایه پنجم - جشن ستارگان - 4 بهمن

    برترین های پایه چهارم - جشن ستارگان - 4 بهمن

    برترین های پایه سوم- جشن ستارگان - 4 بهمن

    منتخبین مسابقات فوتسال ناحیه 6 - 29 دی

    منتخبین مرحله اول مسابقات آزمایشگاهی - آزمون کتبی - پایه ششم - 22 دی

    منتخبین مرحله اول مسابقات آزمایشگاهی - آزمون کتبی - پایه پنجم - 22 دی

    منتخبین مرحله اول مسابقات آزمایشگاهی - آزمون کتبی - پایه چهارم - 22 دی

    منتخبین آزمون بنیه علمی موسسه - پایه پنجم - 22 دی

    منتخبین آزمون بنیه علمی موسسه - پایه چهارم - 22 دی

    منتخبین آزمون ادواری قرآن - شماره 3 - 8 دی

    منتخبین مسابقات بسکتبال ناحیه 6 - 7 دی

    منتخبین آزمون مرآت - پایه چهارم - 30 آذر

    منتخبین اولین آزمون بنیه علمی پایه سوم - 30 آذر

    منتخبین اولین آزمون مرآت - پایه پنجم - 30 آذر

    منتخبین اولین آزمون بنیه علمی پایه دوم - 29 آذر

    منتخبین مسابقات شنای ناحیه 6 - 28 آذر

    منتخبین یازدهمین یادواره کودک و محرم - 17 آذر

    منتخبین دومین آزمون مبتکران پایه ششم - 14 آذر

    منتخبین مرحله اول مسابقات قرآن پرتو نور - 9 آذر

    منتخبین آزمون ادواری قرآن شماره دو - پایه پنجم - 29

    منتخبین آزمون ادواری قرآن شماره دو - پایه چهارم - 29 آبان

    منتخبین آزمون ادواری شماره دو پایه ششم - 29 آبان

    مسابقات دو میدانی ناحیه 6 - 15 آبان

    اعضای منتخب شورای دانش آموزی - 8 آبان

    منتخبین آزمون ادواری قرآن شماره یک - پایه پنجم - 6 آبان

    منتخبین آزمون ادواری قرآن شماره یک - پایه چهارم - 6 آبان

    منتخبین آزمون ادواری شماره یک پایه ششم - 4 آبان

    مدال آوران ورزشی - 2 آبان

    منتخبین آزمون مبتکران پایه ششم - 27 مهر

    منتخبین آزمون آغازین مبتکران پایه پنجم - 27 مهر

    منتخبین آزمون آغازین مبتکران پایه چهارم - 27 مهر

    منتخبین آزمون آغازین مبتکران پایه سوم - 27 مهر

    منتخبین آزمون آغازین موسسه پایه سوم - 27 مهر

    منتخبین آزمون آغازین موسسه پایه چهارم - 27 مهر

    منتخبین آزمون آغازین موسسه پایه پنجم - 27 مهر

    منتخبین آزمون آغازین موسسه - پایه ششم - 24 مهر

    پذیرفته شدگان مدارس نمونه دولتی - 95

    پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان - 95

    منتخبین آخرین آزمون مرآت - پایه پنجم

    منتخبین آخرین آزمون مرآت - پایه چهارم

    منتخبین آزمون پیشرفت تحصیلی - پایه ششم

    منتخبین آزمون پیشرفت تحصیلی - پایه پنجم

    منتخبین آخرین آزمون مرآت - پایه پنجم

    منتخبین آخرین آزمون مرات - پایه چهارم

    منتخبین آخرین آزمون مرآت - پایه سوم

    برترین های آزمون ادواری قرآن پایه پنجم

    برترین های آزمون ادواری قرآن پایه چهارم

    منتخبین مسابقات دست نوشته های طلایی

    منتخبین آزمون جامع موسسه - پایه ششم

    منتخبین مسابقات آزمایشگاهی موسسه

    منتخبین آزمون ریاضی عملکردی خیام

    منتخبین طرح جابربن حیان 95 - 94

    منتخبین مسابقات فرهنگی هنری ناحیه 6

    منتخبین آزمون مرآت - پایه پنجم

    منتخبین آزمون مرآت - پایه چهارم

    منتخبین آزمون مرآت - پایه سوم

    منتخبین آزمون بنیه علمی - پایه چهارم

    منتخبین پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم موسسه

    منتخبین مسابقات قرآن ناحیه شش

    منتخبین آزمون مبتکران شماره 4 - پایه ششم

    منتخبین آزمون ادورای شماره 5 - پایه ششم

    منتخبین مسابقات آزمایشگاهی علوم - در سطح آموزشگاه

    منتخبین آزمون ادواری قرآن - پایه پنجم

    منتخبین آزمون ادواری قرآن - پایه چهارم

    منتخبین آزمون مرآت شماره 2 - پایه پنجم

    منتخبین آزمون مرآت شماره 2 - پایه چهارم

    منتخبین آزمون مرآت - پایه پنجم

    منتخبین آزمون مرآت - پایه چهارم

    منتخبین آزمون بنیه علمی پایه سوم

    منتخبین آزمون ادواری قرآن - شماره 3 - پایه چهارم

    منتخبین آزمون ادواری قرآن - شماره 3 - پایه پنجم

    منتخبین آزمون بنیه علمی - پایه چهارم

    منتخبین آزمون ادواری شماره 4 - پایه ششم

    منتخبین آزمون مبتکران - پایه ششم

    منتخبین آزمون تیمز پایه پنجم

    منتخبین آزمون تیمز پایه چهارم

    منتخبین مسابقات آزمایشگاه - مرحله اول - پایه ششم

    منتخبین مسابقات آزمایشگاه - مرحله اول - پایه پنجم

    منتخبین مسابقات آزمایشگاه - مرحله اول - پایه چهارم

    منتخبین آزمون بنیه علمی پایه پنجم

    منتخبین آزمون پیشرفت تحصیلی شماره 1 - پایه ششم

    منتخبین آزمون پیشرفت تحصیلی شماره 1 - پایه پنجم

    منتخبین مسابقات دو میدانی ناحیه 6

    منتخبین آزمون ادواری قرآن - شماره 3

    منتخبین آزمون ادواری عمومی - شماره 3 - پایه ششم

    منتخبین آزمون آغازین مرآت - پایه سوم

    منتخبین آزمون بنیه علمی شماره 2 - پایه چهارم

    منتخبین آزمون مرآت شماره 2 - پایه پنجم

    منتخبین آزمون مرآت شماره 2 - پایه چهارم

    منتخبین مسابقات طناب زنی ناحیه 6

    منتخبین مسابقات قرآن در سطح آموزشگاه

    منتخبین آزمون ادواری تخصصی - شماره 2 - پایه ششم

    منتخبین دهمین یادواره کودک و محرم

    منتخبین آزمون بنیه علمی پایه ششم در سطح موسسه

    منتخبین آزمون بنیه علمی پایه چهارم

    منتخبین آزمون ادواری شماره 2

    منتخبین آزمون ادواری قرآن - شماره 2 - پایه پنجم

    منتخبین آزمون ادواری قرآن - شماره 2 - پایه چهارم

    منتخبین آزمون سرآمد - شماره 1 - پایه ششم

    مسابقات خوشنویسی

    منتخبین آزمون ادواری تخصصی - شماره 1 - پایه ششم

    منتخبین آزمون ادواری قرآن - شماره 1 - پایه پنجم

    منتخبین آزمون ادواری قرآن - شماره 1 - پایه چهارم

    منتخبین آزمون ادواری شماره یک

    منتخبین آزمون آغازین مرآت - پایه پنجم - 26 مهر

    منتخبین آزمون آغازین مرآت - پایه چهارم - 26 مهر

    منتخبین آزمون آغازین مبتکران - 19 مهر

    اين سايت تا كنون 1542006 بازديدكننده داشته است
    © تمامی حقوق این پایگاه
    متعلق به موسسه فرهنگی آموزشی
    امام حسین علیه السلام می باشد